Сигнали без дим

Изпратен

Нарушение на забраната за тютюнопушене

19:00 14.12.2012 Милин камък 14 Арабията, гр. София

Описание
На улица Милин Камък 14 в заведение след 21:00 часа служители и клиенти на заведението пушат вътре


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в заведение

12:03 Dec 24, 2013

София, ул. 6ти септември 55, 0.15 Kms

Тютюнопушене в заведение в Mixtape 5, град София

13:47 Dec 18, 2016

град София, в подлеза на НДК под кръстовището на бул."България" и бул."Черни връх", 0.2 Kms

Сигнал за нарушение

16:29 Dec 12, 2013

София, кръстовището на Славянска и Шишман, 0.29 Kms

тотюнопушене

20:24 Dec 01, 2013

верила, 0.31 Kms

Пушене във Фънкитаун София

23:01 Nov 03, 2012

ул."Хан Аспарух" 37, 0.31 Kms