Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в обществен транспорт, град София

01:00 10.07.2014 град София

Описание
На 10.07.2014 г., в 13 часа шофьорът на тролей с номер 2907, движещ се по тролейбусна линия № 1 най-спокойно си пушеше докато караше. Кой е шофьорът може да се засече, защото по това време (13 часа) беше на спирка "Била", на бул. "Владимир Вазов", кв. "Герена". Възмутен съм от поведението му, защото на първата седалка, където се стелеше дима от цигарата му, седеше майка с бебе на 3-4 месеца. Но това не е единственото нарушение на шофьорите по тази линия. Вземете мерки!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 11.07.2014 в 11:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

неспазване забраната за тютюнопушене - пиано бар Камино

13:56 Nov 27, 2012

пиано бар Камино, ул. Неофит Рилски 70, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms