Сигнали без дим

Изпратен

Пушене на плажовете в град Бургас

12:10 14.07.2014 Бургас, плажовете

Описание
Здравейте, искам да знам, дали на плажа е редно да се пуши. Аз мисля, че не трябва и затова трябва да се забрани абсолютно там (не съм сигурна дали вече не и забранено). Моля да се направи нещо по въпроса! Разбирам, че това ще е трудна и неблагодарна работа, но аз съм сред доброволците в Бургас (но на другите нямам координатите, как мога да ги намеря) и ако имам подкрепата и на други такива ще е страхотно да се направи нещо по въпроса за един по-чист и хубав град, а защо не и страна.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 14.07.2014 в 10:20:07 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

неспазване забраната за тютюнопушене - пиано бар Камино

13:56 Nov 27, 2012

пиано бар Камино, ул. Неофит Рилски 70, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms