Сигнали без дим

Изпратен

Град София - Пушене и грубо погазване на права в градски трнаспорт

14:13 17.07.2014 град София

Описание
Здравейте! Подавам сигнал към Вас за пети или шести път. Дотук резултат не е имало. Отново става дума за ЕЖЕДНЕВНОТО и почти непрекъсанто пушене в маршутни таксита 27 и 29. Посоката е от Софийски университет до Нов български униврситет и обратно. Шофьорите категорично отказват да престанат да пушат в присъствие на клиенти (каквато съм и аз), като пепелта от цигарите им често полепва по лицето ми, влиза В ОЧИТЕ МИ, вероятно поради бясната скорост, с която ни превозват. Човекът, платил си 1,50 лв., за да пътува в маршрутка, незнайно защо е сведен до пълен боклук и си търпи ден след ден след ден циничността и арогантността на вечно пушещите шофьори.
Да не говорим за твърде честите случаи, в които въпросните шофьори дори не изчакват пътникът да слезе и потеглят отново. Това за последно ми се случи преди точно 1 час. Посоката отново беше СУ - НБУ, часът на качване около 13:00, часът на пристигане беше 13:29, маршрутаката беше 29. Вътре седящият разчепатен шофьор нервно тъкмо си палеше поредната цигара и не изчака да сляза докрай и потегли. Единият ми крак е вътре все още, другият е на тротоара. И той потегля... Вратата се затваря в движение. Класика. КОГА ВСИЧКО ТОВА ЩЕ ПРЕСТАНЕ?! Кога ще вземете някакви мерки? Инициативи някакви? МВР? Още 100 пъти ли да подам оплаквания?!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 17.07.2014 в 22:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант "sweet bar and grill", град София (мобилен сигнал)

21:00 May 03, 2014

град София, Зала Фестивална до стадион Академик, 0 Kms

пушене в Турски ресторант "Grill House", град София (мобилен сигнал)

15:00 May 04, 2014

град София, на входа на Южен парк от към бул. Витоша, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy" , град София (мобилен сигнал)

08:00 May 10, 2014

град София, бул. "Г.С. Раковски" № 145, срещу НАТФИЗ, 0 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Pizza Roma, град София

13:06 May 14, 2014

град София, кв. "Стрелбище", ул. "Златна врата" № 4, до ул. "Нишава", 0 Kms