Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в офис сграда, град Варна

09:35 24.07.2014 град Варна, ул. "Орех" № 2, ет. 2

Описание
На етаж от офис сграда се пуши постоянно в коридора, кошчетата за боклук са пълни с фасове, мирише на цигари винаги.
Моля Ви сигнала ми да остане анонимен!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 28.07.2014 в 12:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Системно нарушение на забраната за тютюнопушене в "Модера"

09:00 Jan 05, 2014

Варна, ул."Ак. Андрей Сахаров" 1, 0.13 Kms

Пушене в Модера, бул.Слижница, гр.Варна

04:19 Dec 18, 2013

варна, ул.сливница, 0.15 Kms

#1764 Нарушение на забараната в кафе "Модера", гр. Варна

00:46 Jan 06, 2013

Варна бул. "Сливница”180, 0.19 Kms

#3954 - пушене на детски площадки - гр. Варна

05:00 May 16, 2013

Варна, морската градина, 0.23 Kms