Сигнали без дим

Изпратен

Нарушение на забраната за тютюнопушенев аптека "Митков", град София

18:42 29.12.2014 град София, кръстовището на бул. Цар Борис III и Околовръстен път /бул. Никола Петков/

Описание
Аптека "Митков", находяща се в гр. София, на кръстовището на бул. Цар Борис III и Околовръстен път /бул. Никола Петков/.
Пуши се в служебното помещение, което стои винаги с отворена към аптеката врата и цялата аптека е задимена, със силна и остра миризма на цигарен дим.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 28.01.2015 в 19:20:05 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант "sweet bar and grill", град София (мобилен сигнал)

21:00 May 03, 2014

град София, Зала Фестивална до стадион Академик, 0 Kms

пушене в Турски ресторант "Grill House", град София (мобилен сигнал)

15:00 May 04, 2014

град София, на входа на Южен парк от към бул. Витоша, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy" , град София (мобилен сигнал)

08:00 May 10, 2014

град София, бул. "Г.С. Раковски" № 145, срещу НАТФИЗ, 0 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Pizza Roma, град София

13:06 May 14, 2014

град София, кв. "Стрелбище", ул. "Златна врата" № 4, до ул. "Нишава", 0 Kms