Сигнали без дим

Изпратен

Нарушение на забраната в автобус 604, град София

08:30 03.01.2015 град София, бул. Акад. Иван Евстатиев Гешов

Описание
Здравейте,

Бих искал да подам сигнал за пушене от страна на шофъор в автобус 604 на 03.01.2015 в 8.30 сутринта в района на бул. Акад. Иван Евстатиев Гешов и бул. България с регистрационен номер: С 2035 СХ

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 26.01.2015 в 17:20:06 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в Ресторант "Наше село", град София (мобилен сигнал)

21:40 Apr 05, 2014

град София, Бул. Акад. Иван Гешов, 0 Kms

пушене в Ресторант " Наше Село", град София (мобилен сигнал)

21:30 Apr 05, 2014

град София, бул. Академик Иван Евстатиев Гешов, 0 Kms

Пушене в ресторант Наше село, град София (мобилен сигнал)

20:49 Oct 07, 2016

град София, ул. "Академик Иван Гешов" № 15, 0 Kms

Пушене в ресторант Amaro, град София

00:55 Feb 16, 2018

град София, ул. Сотир Андонов 3, 0.12 Kms

#4305 - пушене в бар Jet Rock, гр. София (мобилен сигнал)

08:00 Sep 28, 2013

София, бул. Тотлебен 38, 0.13 Kms