Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в Автобусна линия 83, град София (мобилен сигнал)

11:45 09.01.2015 Град София, Маршрут посока Илиянци

Описание
име обект: Номер на автобуса 1133
вид обект: Автобусна линия 83
град: Град София
адрес: Маршрут посока Илиянци, на 9 януари 2015 г., в 11:45 часа
описание: Приятел на шофьора, седящ до него на приказки, пушеше цигара

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 26.01.2015 в 16:20:05 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант "sweet bar and grill", град София (мобилен сигнал)

21:00 May 03, 2014

град София, Зала Фестивална до стадион Академик, 0 Kms

пушене в Турски ресторант "Grill House", град София (мобилен сигнал)

15:00 May 04, 2014

град София, на входа на Южен парк от към бул. Витоша, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy" , град София (мобилен сигнал)

08:00 May 10, 2014

град София, бул. "Г.С. Раковски" № 145, срещу НАТФИЗ, 0 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Pizza Roma, град София

13:06 May 14, 2014

град София, кв. "Стрелбище", ул. "Златна врата" № 4, до ул. "Нишава", 0 Kms