Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в автобус 76, град София

07:15 07.01.2015 София, бул. Евлоги Георгиев

Описание
Здравейте,

Бях свидетел отново на нарушаване на забраната в автобус 76 в участъка между Орлов мост и НДК, регистрационен номер: СА 4436 АС.
Нарушението е регистрирано на 7 януари 2015 г. в 7:15 часа.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 26.01.2015 в 16:20:06 часа.
Отговор от РЗИ

Коментари
JorgeEmusa (Apr 9 2018)
no prescription cialis cheap the best choice cialis woman tadalafil online prescriptions cialis cialis pas cher paris cialis official site cialis usa cost order cialis from india cialis coupons generic cialis soft gels rx cialis para comprar cialis generic rx cialis para comprar we like it safe cheap cialis generic cialis http://kaivanrosendaal.com/#cialis-coupon http://kaivanrosendaal.com/#Cialis-Cheap-Buy-Online
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1952 Нарушение на забраната в туристическа агенция "Травел Линк",гр. София

17:31 Jan 11, 2013

София ул. "Любен Каравелов" №82, партер, 0.08 Kms

Пушене в Кафе/бар "Monroe Acoustic Caffe", град София (м)

07:30 Jan 06, 2018

град София, ул. Г. С. Раковски №201А, 0.09 Kms

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град София

09:09 Feb 16, 2019

град София, ул. Ралица" № 2, 0.11 Kms

Пушене в заведение "Dream bar", град София

13:52 Sep 16, 2016

град София, бул. България 1, 0.12 Kms