Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в казина Ефбет, град София

10:50 31.01.2015 град София, ул. "Княгиня Клементина" № 4

Описание
Искам да подам сигнал за неспазване на забраната за пушене на обществено място - Казино и бар на ул. Княгиня Клементина 4....не си обяснявам защо никой не ги проверява и няма санкции...сигурно някой плаща, за да няма проверки....там има две казина едно до друго, а в едното от тях дори са направили бар , предлагащ и храна, която се приготвя без да има необходимите условия, защото "кухнята" е видимо една малка стая... естествено вътре навсякъде се пуши денонощно , а проверяващите са спирани от охраната докато персонала не мине да предупреди клиентите и не събере пепелниците....нека се вземат мерки!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 31.01.2015 в 12:20:10 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в казино "Ефбет", град София

21:57 May 29, 2014

град София, ул. Княгиня Клементина 4, 0 Kms

#4153 - Нон-стоп тютюнопушене в казино "Сити", гр. София

05:07 Jul 15, 2013

София, бул. Гоце Делчев 6, 0.03 Kms

#3402 - Пушене в казино "Cити", гр. София

12:05 Mar 21, 2013

София, бул. Гоце Делчев 6, 0.03 Kms

#3471 - Пушенето в Казино "City" в Красно Село, гр. София продължава

09:12 Mar 25, 2013

София, бул. Гоце Делчев 6, 0.03 Kms