Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в автоцентър Пежо, град Добрич

10:30 02.02.2015 град Добрич, ул. Варненски път №3

Описание
Пуши се постоянно и мирише на цигарен дим, както от служителите, така и от клиентите на сервиза.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Добрич на 03.02.2015 в 21:20:03 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в заведение

13:26 Dec 12, 2012

Добрич, 0 Kms

pusheneto

23:19 Dec 22, 2012

бул. 25-ти Септември № 24 - Срещу Ресторант Стара Къща, 9300 Dobric, Dobrich, Bulgaria, 0 Kms

от мобилно устройство

21:04 Dec 23, 2012

dobrich, do Stara kusta, 0 Kms

от мобилно устройство

13:20 Dec 23, 2012

гр. Добрич, До куклен театър, 0 Kms

пушене в bat piano bar, Dobrich (мобилен сигнал)

01:15 Dec 25, 2012

Dobrich, Hotelv Bulgaria, 0 Kms