Сигнали без дим

Изпратен

Пушене на обществени места, град София

12:41 12.02.2015 град София

Описание
Здравейте, пушенето на обществени места в момента е масово явление и трудно мога да изброя всички места, където това се случва, просто трябва да се контролира системно.
Конкретно за една седмица ще посоча три различни по вида си места.
Ресторант Хепи - Мол София, зоната за пушачи е толкова малка, предвид броя на местата в заведението, че след честите отваряния и бавни затваряниян на врата всъшност проветряването на въпросната зона ставаше не на вън, а към заведението.
При посещение на фирмен офис на Искра 21 АД -пазар Люлин 2 ет. ситуацията беше непоносима.
Най-голямото ми разочарование беше когато направих резервация в ресторант Ветрило за зала за непушачи, а след това се оказа че вратите към залата за пушачи не можели да се затварят и резултата беше ужасно прекарана вечер.
И след трите цитирани случай, а те не са единствени резултата беше един и същ - прибирам се воняща на цигари повече от това ако бях пушила аз.
Пиша всичкото това защото имам право да се движа свободно и да не бъдат ограничавани интересите ми от това че липсва контрол за изпълнението на закона.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 12.02.2015 в 11:20:05 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант "sweet bar and grill", град София (мобилен сигнал)

21:00 May 03, 2014

град София, Зала Фестивална до стадион Академик, 0 Kms

пушене в Турски ресторант "Grill House", град София (мобилен сигнал)

15:00 May 04, 2014

град София, на входа на Южен парк от към бул. Витоша, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy" , град София (мобилен сигнал)

08:00 May 10, 2014

град София, бул. "Г.С. Раковски" № 145, срещу НАТФИЗ, 0 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Pizza Roma, град София

13:06 May 14, 2014

град София, кв. "Стрелбище", ул. "Златна врата" № 4, до ул. "Нишава", 0 Kms