Сигнали без дим

Изпратен

пушене в механа "Комитите", гр. София

07:00 Feb 14 2015 гр. София, кв.Овча купел

Описание
На 14 февруари посетих със семейството си и с двете си деца механа Комитите в квартал Овча купел.Вътре беше адски дим,на всяка маса се пушеше на воля.Когато попитах сервитьорката защо се пуше,тя само повдигна невъзмутимо рамене.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.02.2015 в 23:20:03 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Център за настаняване от семеен тип за деца "Мечтатели", град София

12:17 Jul 09, 2017

град София, ул. Боряна 32, вх. Б, 0.2 Kms

#2649 Нарушаване на забраната в бистро "Пикантино", гр. София

19:00 Feb 06, 2013

гр. София, ул. 692 №10 А, кв. Овча Купел, 0.27 Kms

Пушене и предлагане на храни в "Еврофутбол", град София

07:52 Jun 24, 2015

гр. София, ул. Нов Век № 9, 0.32 Kms

Пушене в обществен транспорт (за пореден път!), град София

23:10 Apr 02, 2014

град София, ул. "Монтевидео" № 21, 0.36 Kms

Тютюнопушене в ресторант The School, град София

07:52 Jul 12, 2019

град софия, бул. Монтевидео 38А, 0.37 Kms