Сигнали без дим

Изпратен

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене в "Гофрети", град София

13:17 24.02.2015 град София, ул. "Захари Стоянов" № 27, ж.к. Люлин 3

Описание
В заведение за хранене "Гофрети" се пуши постоянно, винаги има пепелници, на масите винаги има пушещи. Моля земете някакви мерки. Ще подам сигнал и в господари на ефира.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 25.02.2015 в 12:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1790, заведение "Патладжан", София

13:51 Jan 06, 2013

Гр. София, жк. Надежда, бул. Ломско шосе 71, 0.26 Kms

#3377 - Нарушаване на забрана за тютюнопушене в клуб "Патладжан ", гр. София

10:50 Mar 18, 2013

София, жк. Надежда, бул. Ломско шосе 71, 0.26 Kms

нарушаване на забраната в кв. Надежда, град София

12:35 Jan 22, 2014

град София, кв. "Надежда", бул. "Ломско шосе" № 71, 0.26 Kms

Пушене в ресторант Патладжан, град София (мобилен сигнал)

18:25 Oct 15, 2016

град София, бул. Ломско шосе № 71, 0.26 Kms

Пушене в пица-ресторант Патладжан, град София

21:50 Jan 06, 2017

град София,бул. Ломско шосе № 71, 0.26 Kms