Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в ресторант Балкан Турист, град Русе

23:31 03.03.2015 град Русе, ул. „К. Иречек” № 9

Описание
Здравейте,
Работя в ресторант Балкан Турист град Русе. 20 години практикувам професията и на всяко работно място спазвам определените правила за хигиена, пушене и т.н... За мое съжаление тук се наложи да наруша своите навици в професията заради анархията която цари - пуши се в заведението след 22.00 всеки ден, а в кухнята се пуши постоянно. Персоналът е пиян или дрогиран! За съжаление не разполагам със снимков материал.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 04.03.2015 в 10:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

pushi se

13:14 Dec 29, 2012

mexana STRANDJATA, 0.03 Kms

Пушене в заведение "Стената", Русе

12:57 Oct 09, 2013

Русе, пл. "Хан Кубрат" №1, 0.04 Kms

Тютюнопушене в заведение "Стената", град Русе

12:20 Oct 16, 2015

град Русе, пл. "Хан Кубрат" № 1, 0.04 Kms

Пушене на закрито в заведение Hype, град Русе

19:49 Mar 30, 2017

град Русе, пл.Хан Кубрат 1, 0.04 Kms

Пушене в кафене "Бар Хайп", град Русе (м)

10:30 Mar 25, 2018

град Русе, пл. Хан Кубрат 1, 0.04 Kms