Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене на работното място, град София

12:07 13.03.2015 град София, ж-к "Свобода", бл.32, вх. А

Описание
Здравейте, искам да сигнализирам за тютюнопушене на работното място. В резултат на това целият блок мирише на цигари. На служителя е отправяна многократно забележка, но се държи агресивно и арогантно. Адресът е ж-к "Свобода", бл.32, вх.А; Портиерна. Моля за Вашето съдействие!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 13.03.2015 в 19:20:03 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пицария Лаплаза

13:56 Oct 08, 2012

Пицария Лаплаза, 0.39 Kms

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град София

17:56 Jan 06, 2017

град София, ул. Никола Войновски, бл.87, 0.76 Kms

#1737-Сигнал за пушачи - София, кв. Бенковски, кафене "Оазис"

13:33 Jan 05, 2013

гр. София, кв. Бенковски, бул. Лазар Михайлов, 0.77 Kms

Нарушение на забрана за тютюнопушене в кафене

13:55 Nov 22, 2012

София ул.Никола Войновски и ул.Баткун (на ъгъла), 0.91 Kms