Сигнали без дим

Изпратен

нарушение на забраната за тютюнопушене, гр. София

12:00 14.03.2015 гр. София, Бизнес парк, сграда 3, ет. 2

Описание
Днес, петък 13 март 2015 в Бизнес Парк София, Младост 4, сграда 3, ет. 2, около 14 часа в Офиса на охранителна фирма G4S се пушеше. Това не е първия път. Там се пуши редовно. Понеже офисът е с ограничен достъп, служителите вътре мислят, че могат да си пушат. Няколко пъти съм виждал как пушат, когато някой отваря вратата, а миризмата на тютюнев дим се усеща при преминаване пред офиса, при затворена врата.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 15.03.2015 в 02:20:05 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в Roadhouse grill, град София

13:11 Nov 14, 2017

град София, жк Млодост 4, ул. Бизнес парк София 3, 0.06 Kms

Пушене непосредствено до входовете на Бизнес парк София, град София

03:41 Oct 01, 2019

град София, Младост, Бизнес парк сграда 15, 0.07 Kms

Пушене в заведение "Рибката", град София

06:20 Nov 15, 2016

град София, Младост 4, ул. "Атанас Москов" и "Самара", 0.12 Kms

#2619, работно място "Бюро по труда- Изток", гр. София

03:30 Feb 05, 2013

гр. София, ж.к. "Младост" 4, админ. Сграда срещу блок 465, 0.18 Kms

Пуши се в магазин "Casa Vino", гр. София

14:16 Apr 09, 2015

гр. София, жк Младост 4, ул. "Нов ден", 0.18 Kms