Сигнали без дим

Изпратен

Нарушаване на забраната за тютюнопушене в "Механата", град Калофер

21:30 20.03.2015 град Калофер, ул. Девети септември

Описание
Здравейте, тази вечер посетихме заведението Механата в гр. Калофер. Там свободно се пуши навсякъде. На въпроса ми " тук навсякъде ли се пуши" сервитьорката ми предложи пепелник.......
Това е нагло и брутално нарушаване на закона и аз се чувствах безсилна.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 21.03.2015 в 19:20:02 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант Калофер, град Калофер (мобилен сигнал)

23:59 Dec 09, 2016

град Калофер, ул. "9ти септември", 0 Kms

Тютюнопушене на закрито в механа Калоферска къща, град Калофер

06:24 Mar 03, 2019

град Калофер, ул. 9-ти септември № 5, 0 Kms

Пушене в ресторант Бяла река, до град Калофер

08:32 Apr 13, 2019

до град Калофер, Главен път София-Бургас, 2.29 Kms

Пушене в кафенета в Карлово

08:45 Dec 30, 2013

област Пловдив, Карлово, ул. "Пл. 20 юли", кафе Dahad, 3.58 Kms

Тютюнопушене

10:50 Dec 08, 2012

бар Extreme, 6.59 Kms