Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в автобусите на градски транспорт, град София

10:25 24.03.2015 град София

Описание
Здравейте, бих искала да подам сигнал за шофьорите на градси транспорт, който редовно пушат. Най-често това ми се е случвало по линия 69, която ползвам всеки ден. Случвало ми се е и по други линии.
Нали градския транспорт е обществено място и според мен трябва да е забранено на шофьорите да пушат както е забранено на пътниците?
Като дата оставям днешната, но нямам в предвид, че днес е било нарушението.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 24.03.2015 в 11:20:06 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант "sweet bar and grill", град София (мобилен сигнал)

21:00 May 03, 2014

град София, Зала Фестивална до стадион Академик, 0 Kms

пушене в Турски ресторант "Grill House", град София (мобилен сигнал)

15:00 May 04, 2014

град София, на входа на Южен парк от към бул. Витоша, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy" , град София (мобилен сигнал)

08:00 May 10, 2014

град София, бул. "Г.С. Раковски" № 145, срещу НАТФИЗ, 0 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Pizza Roma, град София

13:06 May 14, 2014

град София, кв. "Стрелбище", ул. "Златна врата" № 4, до ул. "Нишава", 0 Kms