Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене в административна сграда, град София

16:50 25.03.2015 град София, бул. "Цар Борис III" № 126

Описание
Постоянно тютюнопушене в тоалетните на ет. 7 на сградата, която е на адреса, който съм посочил - бул. Цар Борис III 126, както и в много от офисите.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 26.03.2015 в 16:20:04 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в кафене, град София

01:05 Dec 27, 2014

град София, ул. Гебедже, кв. Красно село, 0.15 Kms

Тютюнопушене в казино "Ефбет", град София

21:57 May 29, 2014

град София, ул. Княгиня Клементина 4, 0.22 Kms

Пушене в казина Ефбет, град София

10:50 Jan 31, 2015

град София, ул. "Княгиня Клементина" № 4, 0.22 Kms

#4153 - Нон-стоп тютюнопушене в казино "Сити", гр. София

05:07 Jul 15, 2013

София, бул. Гоце Делчев 6, 0.23 Kms

#3402 - Пушене в казино "Cити", гр. София

12:05 Mar 21, 2013

София, бул. Гоце Делчев 6, 0.23 Kms