Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в grill and bar Family, град София (мобилен сигнал)

12:00 27.03.2015 град София, кв. Сухата река, ул. Тодорини кукли

Описание
име обект: grill and bar Family
вид обект: скара и бар
град: гр. София
адрес: Кв. Сухата река, ул. Тодорини кукли
описание: В заведението се пуши, като уж има дограма между заграденото помещение, където се пуши и помещението, в което уж не се пуши.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 28.03.2015 в 18:20:03 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2872: пушене в Кафене Валентино, София (мобилен сигнал)

12:45 Feb 15, 2013

София, ул. Тодорини кукли 32, 0.08 Kms

Тютюнопушене на закрити обществени места, град София

12:04 Nov 01, 2017

град София, жк.Сухата Река, Автогарата, 0.09 Kms

Пушене в бистро "Дървеното"

20:44 Jan 05, 2014

София, ул. Русалски Лък 1, 0.11 Kms

Системно нарушение на забраната за пушене ресторант "Дървеното", град София

21:56 May 17, 2014

град София, жк Сухата Река, Русалски лък 1, 0.11 Kms

Непрекъснато пушене в заведение, пепелници по масите, град София

01:26 Apr 12, 2019

град София, непосредствено до автогара Подуяне, 0.15 Kms