Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене в офис, град Русе

13:32 27.03.2015 град Русе, ул. "Илинден" № 1

Описание
На улица Илинден 1, в жилищен блок номер 7 на партера се помещава офис, в който ежедневно служителите пушат, което се отразява на живущите над офиса. По точно през отдушниците апартаментите се вмирисват на тютюнев дим. Децата ни не са дльжни да го дишат!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 28.03.2015 в 18:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

pushi se

13:18 Dec 29, 2012

bar daf, 0.13 Kms

#3062, бар "Дав", град Русе

08:00 Feb 24, 2013

гр. Русе, кв. Дружба 3, ул. Даме Груев (до магазин 24 часа на ЦБА), 0.17 Kms

Забранено пушене??, град Русе

10:49 Aug 21, 2018

град Русе, бл. Христо Ботев 1, 0.2 Kms

Пушене в заведение за бързо хранене, пицария "Dimos Pizza", град Русе (м)

03:00 Feb 15, 2018

град Русе, ул. Цанко Церковски, 0.27 Kms