Сигнали без дим

Изпратен

Ежедневно нарушение в Гранд Мол, град Варна

10:28 02.04.2015 град Варна, ул. "Андрей Сахаров" № 2

Описание
В Гранд Мол на 2 етаж в магазините се пуши.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 03.04.2015 в 17:20:04 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#4254 - пушене в Пицария ресторант "Мармалад", гр. Варна (мобилен сигнал)

12:35 Sep 16, 2013

Варна, „Академик Андрей Сахаров“ 2, 0 Kms

#4304 - пушене в заведение ,,Мармалад" - Гранд Мол, гр. Варна

09:55 Sep 27, 2013

Варна, ул.Академик Андрей Сахаров 2, 0 Kms

нарушение забраната за тютюнопушене в бар "МАРМАЛАД", Варна

08:44 Oct 20, 2013

Варна, ул Андрей Сахаров 2, 0 Kms

Нарушаване забраната за тютюнопушене в заведение "Мармалад", град Варна

18:50 Jan 26, 2014

град Варна, Гранд МОЛ "Варна", ул. "Академик Андрей Сахаров" № 2, 0 Kms