Сигнали без дим

Изпратен

Системно нарушаване на забраната в административна сграда, град Добрич

11:46 08.04.2015 град Добрич, ул. "Независимост" № 7

Описание
Системно се нарушава забраната за пушене в сградата на ул.Независимост 7 /бивш Партиен дом/, гр. Добрич. Сградата е общинска собственост, а в нея са настанени държавни институции /НАП,БТ,ИТ и др./Законът се нарушава от държавните и общински служители със знанието на контролиращия орган РЗИ Добрич. Бил съм свидетел на обаждане от служител в РЗИ до служители в съответната сграда, за да бъдат предупредени, че предстои проверка.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Добрич на 09.04.2015 в 13:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Системно нарушение на забраната за тютюнопушене, град Добрич

12:28 Oct 22, 2015

град Добрич, ул. Независимост № 7, 0 Kms

Тютюнопушене в обществена сграда, град Добрич

10:51 Jan 27, 2016

град Добрич, ул. Независимост № 7, 0 Kms

Редовно пушене в административна сграда, град Добрич

10:45 Oct 07, 2016

град Добрич, ул."Независимост" № 7, 0 Kms

нарушаване на забраната в Добрич

20:24 Dec 26, 2012

Добрич, ул. "Независимост" 2, ул. Независимост № 10, ул. "25 септември" № 24, 0.07 Kms

Bacardi Добрич- Пушалня

13:07 Nov 16, 2012

гр. Добрич, бул. 25-ти Септември № 24, 0.11 Kms