Сигнали без дим

Изпратен

Пуши се в магазин "Casa Vino", гр. София

14:16 09.04.2015 гр. София, жк Младост 4, ул. "Нов ден"

Описание
Персоналът на магазин Casa Vino пуши вътре в магазина.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 09.04.2015 в 18:20:03 часа.
Отговор от РЗИ

Коментари
Иван Манахилов (Aug 3 2015)
Благодаря за сигнала! Може и да е късно, но по-добре късно отколкото никога. Ние в CASAVINO изключително държим на това да НЕ се пуши в магазина, защото освен за клиентите ни, за виното е много важно да не се "облъчва" от силни миризми. Ще проверим случая. Благодаря още веднъж!
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в заведение "Рибката", град София

06:20 Nov 15, 2016

град София, Младост 4, ул. "Атанас Москов" и "Самара", 0.13 Kms

нарушение на забраната за тютюнопушене, гр. София

12:00 Mar 14, 2015

гр. София, Бизнес парк, сграда 3, ет. 2, 0.18 Kms

Пушене в заведение

10:30 Nov 25, 2013

гр. София, ж.к. Младост 4 блок 425А вход 3, 0.22 Kms

Пушене в пицария "Оливър", град София

22:29 May 20, 2014

град София, жк Младост 4, бл. 425А, 0.22 Kms

Пушене в ресторант "Момин проход", град София

10:01 Oct 28, 2017

град София, Младост 4, 0.22 Kms