Сигнали без дим

Изпратен

подаване на сигнал за тютюнопушене

01:48 19.12.2012 "Пристанищ Бургас "ЕАД особенно помещенията на "Терминал- Запад"ул. “Княз Ал.Батенберг” №1,

Описание
Никъде на територията на “Пристанище Бургас “ЕАД не се спазва забраната за тютюнопушене! Пуши се в канцелариите , в помещенията за отдих на работниците , и дори в съблекалните ! Така непушачите сме принуждавани да избираме между студа навън и цигареният дим. Всичко това се толерира от ръководството , което не спазва собствените си заповеди! Много пъти съм коментирал с колегите пушачи ,че не желая да дишам пушек, но ефект няма. Ще запазя анонимност по разбираеми причини.Много се надявам да вземете отношение по случая!!


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в дискотека Jukebox, Бургас

03:04 Oct 13, 2013

Бургас, ул. Шейново 5, 0.34 Kms

Пушене в нощен клуб Azzaro, град Бургас (мобилен сигнал)

12:30 Jan 30, 2016

град Бургас, ул. Шейново № 3, 0.36 Kms

#4145 - Пушене на обществено място, гр. Бургас

06:18 Jul 13, 2013

Бургас, ул. Цар Асен 54, вх. Б, ет. 1, 0.37 Kms

#2240 - пушене в kafe kafe karma, burgas (мобилен сигнал)

08:55 Jan 19, 2013

burgas, ул. съгласие, 0.41 Kms

Пушене в кафе "Кристал Палас", град Бургас

12:34 Feb 27, 2015

град Бургас, ул. "Фердинандова" № 50, 0.41 Kms