Сигнали без дим

Изпратен

Сигнал за нарушение на забраната за тютюнопушене, град София

14:30 19.05.2015 град София, ж.к. Овча купел 1

Описание
Днес 19.05.2015г. бях свидетел на нарушение на забраната за тютюнопушене в обществен транспорт в маршрутка № 29 по маршрут от Овча купел 1 посока Център с регистр. № СА3237МК НА ФИРМА БОРЕКС ТРАНС АД.
Шофьорът пушеше по време на пътуването и аз за съжаление бях седнала на първата седалка зад гърба му на отворен прозорец всичкият дим директно беше към мен. Отивайки за работа маршрутката беше препълнена с пасажери, които като мен трябваше да търпим подобно нарушение на забраната.
Моля за вашето съдействие.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.05.2015 в 16:20:03 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в обществен транспорт, град София

18:23 Mar 20, 2014

град София, жк. "Овча купел", 0 Kms

пушене в Кафе Кафе "Боби", град София (мобилен сигнал)

08:50 Feb 11, 2014

град София , "Жк. Овча Купел-1" Бл414, 0.08 Kms

#2508 Нарушаване на забраната в пицария "Винарната", гр. София

18:45 Jan 31, 2013

гр.София, кв. Овча купел 1, бул. Монтевидео 43, 0.1 Kms

#3008, ресторант "Винарната", гр. София, Нарушаване на забраната за тютюнопушене

09:09 Feb 22, 2013

гр. София, кв. Овча Купел 1, бул. "Монтевидео" 43, ресторант "Винарната", 0.1 Kms

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София

00:41 Apr 02, 2018

град София, ул. Монтевидео 39, 0.12 Kms