Сигнали без дим

Изпратен

Системно тютюнопушене в маршрутно такси, община Перник

12:52 24.06.2015 област Перник, община Перник, с. Драгичево

Описание
Системно нарушаване на забраната за тютюнопушене от Олег Димов - шофьор на маршрутно такси във фирма "Транс травел БГ" ЕООД. Ползвам таксито от с. Драгичево до София и обратно, и по времето на всеки курс шофьорът не пропуска да запали най - малко по една цигара, въпреки натовареността на колата и возещите се в нея предимно жени и деца. Многократните ми забележки, отправени към шофьора и управителя на фирмата не доведоха до резултат. Моля за съдействие!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 25.06.2015 в 09:20:04 часа.

* Сигналът е препратен до РЗИ Перник на 30.06.2015 г. в 14:50 часа

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Романтика", град Перник

12:55 Apr 20, 2014

град Перник, ул. "К. Маркс" № 87 (Бучински път), 1.73 Kms

Сигнал за нарушение в "ЕЛ ДОРАДО", град Перник

10:38 Dec 29, 2015

град Перник, бул. "Юрий Гагарин" № 15, 1.9 Kms

Пушене в кафене- бар La Negro, град Перник (мобилен сигнал)

09:54 Feb 15, 2016

град Перник, ул. Благой Гебрев бл. 21, 2.01 Kms

Пушене в Кафе LaNegro, Перник (мобилен сигнал)

17:51 Jan 02, 2014

Перник, Ул. Благой Гебрев при пресечката с "Одеса", 2.03 Kms

Пушене в Пицария Deep Dish, град Перник (мобилен сигнал)

14:02 Apr 24, 2016

град Перник, ул. Горна Оряховица № 2, 2.03 Kms