Сигнали без дим

Изпратен

Пушене и предлагане на храни в "Еврофутбол", град София

07:52 24.06.2015 гр. София, ул. Нов Век № 9

Описание
Добър вечер, поздравления за формата. Пиша ви относно системно пушене и предлагане на храни в "Еврофутбол", на ул. Нов Век 9. Постоянно като излезеш от входа мирише на храни, които си ги готвят вътре, без вентилационна с-ма, пушат вътре и т.н. Заповядайте да видите в някой от дните с интересни мачове, като се съберат всички пияници, вътре не се виждат от дим, а и във входа преобладаващото население са семейства с деца ....

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 06.07.2015 в 09:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене във входа на жилищен блок, град София

18:19 May 06, 2017

град София, Овча Купел 2, бл. 19, вх. Б, 0.2 Kms

Пушене от шофьор на автобус 60, град София

11:51 Sep 30, 2017

град София, Овча купел 2, 0.2 Kms

Център за настаняване от семеен тип за деца "Мечтатели", град София

12:17 Jul 09, 2017

град София, ул. Боряна 32, вх. Б, 0.24 Kms

В заведението се пуши и се толерира пушенето, град София

10:00 Mar 10, 2018

град София, ул. Коломан 1, 0.28 Kms

пушене в механа "Комитите", гр. София

07:00 Feb 14, 2015

гр. София, кв.Овча купел, 0.32 Kms