Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в трамвай 22, град София

16:12 12.07.2015 град София, бул. Ботевградско шосе

Описание
Днес в 15.45 пътувах в травмай 22, номер на вагончето 4065 - посока Автостанция Изток. Ватманът пушеше, в мотриса мирише страшно. Защо се случва това, при положение, че има табела за забрана на пушенето, има и наредба. Това се случва в почти всички трамвай по линия 22 в участъка от гара Подуене до автогара Изток и обратно, редовно пътувам и ставам свидетел.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 12.07.2015 в 23:20:03 часа.


Features
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

# 1444 - Пушене в заведение в София

22:54 Dec 30, 2012

ресторант "Дървеното" на входа на парк Герена (до пазара), 0.16 Kms

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене

13:54 Dec 18, 2012

Бара е непосредствено преди бар "Адамс" , ул. „Врабча“ № 26, ако идвате от бул. Васил Левски.Влиза се през черна порта, входа е в ляво от портата., 0.72 Kms

Систематично неспазване на забраната

01:00 Nov 30, 2013

Пресечката на улица Оборище и бул. Васил Левски в сградата на Националната Библиотека, 0.72 Kms

Тютюнопушене в Клуб Текила

00:20 Dec 14, 2013

София, Народно Събрание 4, 0.82 Kms

Сигнал за нарушение

16:29 Dec 12, 2013

София, кръстовището на Славянска и Шишман, 0.88 Kms