Сигнали без дим

Изпратен

тютюнопушене в заведение - ресторант "Веранда", гр. Варна

07:30 18.07.2015 гр.Варна, кв. Аспарухово, плажа

Описание
В затворената част на ресторант Веранда на плаж Аспарухово във Варна се пуши денонощно. С неуважителни думи и жестове ми казаха, че няма места за мен и детето ми, ако имаме претенции.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 20.07.2015 в 13:20:03 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене на детска площадка, град Варна

10:35 May 16, 2014

град Варна, Аспарухов парк, 0.31 Kms

нарушаване на забраната във Варна

15:00 Dec 26, 2012

гр. Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30, 0.77 Kms

Пушене в "Бар Бакарди", град Варна

14:00 Jan 09, 2014

град Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30, 0.77 Kms

Пушене в сградата на четвърто районно, град Варна

13:26 Sep 07, 2016

град Варна, ул. Искър № 22, 0.93 Kms