Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в общежитие към Професионална гимназия за компютърни системи и технологии, град Правец

21:38 18.10.2015 Софийска област, град Правец, ул. Перуша № 4

Описание
Сигналът го подавам провокирана от гледката, която често виждам. Родител съм на ученик, учащ се в Професионална Гимназия за Компютърни Системи и Технологии гр. Правец. В общежитието към училището се пуши и в стаите и пред общежитието както и пред кафето към общежитието. Случва ми се в неделя когато откарвам детето си в гр.Правец се налага да изхвърлям пепелника на съквартиранта му. Това ми говори че през почивните дни съвсем няма контрол. Това е възмутително. Може ли възпитателя да си седи в портиерната, а на стъпалата пред общежитието да се пуши и то пушат малолетни. Дали се пушат само цигари вече се съмнявам. Ето така възпитаваме младото поколение.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Софийска на 22.10.2015 в 10:20:07 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в Заведение V-zone, Правец (мобилен сигнал)

11:58 Dec 27, 2012

Правец, Пред спортна зала Правец, 0 Kms

#2236 Нарушение на забраната в кафене "Веси", гр. Правец

19:43 Jan 19, 2013

Правец, срещу детска градина "Индира Ганди", 0 Kms