Сигнали без дим

Изпратен

ПУШЕНЕ В "THE BBQ HOUSE", град София

23:56 11.12.2015 град София бул. Никола Петков 52

Описание
ПРИВЕТ,
НЕ ЗНАМ ДАЛИ ВЕЧЕ ИМА СМИСЪЛ ОТ ТЕЗИ СИГНАЛИ, ЗАЩОТО В ТЕЗИ ЗАВЕДЕНИЯ, ЗА КОИТО СЪМ ДАВАЛА СИГНАЛИ ПРОДЪЛЖАВА ДА СЕ ПУШИ...ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ СИСТЕМАТА НЕ РАБОТИ КАКТО ТРЯБВА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ...ТА СЛЕДВАЩИЯ МИ СИГНАЛ Е ЗА ЕДИН ТАКА НАРЕЧЕН АРМЕНСКИ РЕСТОРАНТ, КОЙТО СЕ КАЗВА "THE BBQ HOUSE" на бул. Никола Петков 52,Търговски центр TRADE HOUSE WEST.НА 28 НОЕМВРИ ПОСЕТИХ РЕСТОРАНТА И ТАМ СЕ ПУШЕШЕ .. НА ВЪПРОСА МИ ЗАЩО СЕРВИТЬОРА МИ ОТГОВОРИ, ЧЕ ТОВА БИЛО ГРАДИНА..ТОВА СИ БЕШЕ ГАВРА...МОЛЯ ДА ВЗЕМЕТЕ СЪОТВЕТНИТЕ МЕРКИ
БЛАГОДАРЯ

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 12.12.2015 в 11:20:04 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Системно тютюнопушене в пицария "Винарната", град София

12:34 Dec 28, 2015

град София, кв. Овча купел 1, бул. Монтевидео № 43, 0.14 Kms

Тютюнопушене в ресторант The School, град София

07:52 Jul 12, 2019

град софия, бул. Монтевидео 38А, 0.35 Kms

Пушене в обществен транспорт (за пореден път!), град София

23:10 Apr 02, 2014

град София, ул. "Монтевидео" № 21, 0.39 Kms

#2649 Нарушаване на забраната в бистро "Пикантино", гр. София

19:00 Feb 06, 2013

гр. София, ул. 692 №10 А, кв. Овча Купел, 0.42 Kms

Пушене в кафе без име, град София (мобилен сигнал)

11:31 Feb 10, 2016

град София, кв. Овча Купел, ул. Любляна 38, 0.43 Kms