Сигнали без дим

Изпратен

Не спазване забраната за тютюнопушенето на обществени места, град Видин

10:10 22.12.2015 град Видин

Описание
Във Видин закона не се спазва демонстративно във всички заведения. Не се правят проверки,под предлог,че в извън работно време няма кой да проверява. Телефонът за подаване на сигнали не отговаря(препраща ме да пусна имейл). Трябва ли когато излизам да пия кафе, да си нося лаптоп, за да пускам имейли. И дали изобщо ще има някаква полза. ПОРЕДНИЯТ МЪРТВОРОДЕН ЗАКОН!!!!!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Видин на 22.12.2015 в 22:20:06 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

кафе Corner - Видин

00:02 Dec 16, 2012

ул. "Цар Александър ІІ" № 21, Видин, 0 Kms

#3391 - Нарушение на забраната за тютюнопушене КАТ-Видин

11:20 Mar 20, 2013

Видин, ЦП - п.к. 115 Южна промишлена зона, 0 Kms

#3608, заведение "VIP", гр. Видин

12:08 Apr 03, 2013

гр. Видин, ул. "Княз Борис І" № 2, 0 Kms

пушене в заведение за хранене-ресторант театрото, град Видин (мобилен сигнал)

09:00 Dec 12, 2013

град Видин, гр.Видин, крайдунавски парк (до речната гара), 0 Kms