Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в нощен бар и кафене 365, град София (мобилен сигнал)

12:13 13.02.2016 град София , ул. "Шипка" № 1

Описание
име обект: 365
вид обект: Нощен бар и кафене
град: София
адрес: ул. "Шипка" № 1
описание: В заведението се пуши

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 13.02.2016 в 20:20:06 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Бар 365 срещу Народната библиотека

23:39 Dec 14, 2012

София, булевард Васил Левски, срещу Народната библиотека, 0 Kms

#4115 пушене в бар "365", гр.София (мобилен сигнал)

11:00 Jun 28, 2013

София, Кръстовището на ул. Оборище и бул. Васил Левски, 0 Kms

Нощен бар "Once upon a time - Библиотеката", град София

12:58 Mar 01, 2014

град София, бул. Васил Лески 88, 0 Kms

Шофьор на маршрутка пуши, град София

12:27 Aug 31, 2015

град София бул. Васил Левски, 0 Kms

Пушене в заведение "Club 365", София

01:12 Oct 27, 2013

София, ул. Шипка 1, 0.01 Kms