Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в заведение Ла Каса, град София

09:50 22.03.2016 град София, бул. Васил Левски 45

Описание
На втория етаж на заведението се пуши!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 23.03.2016 в 10:20:05 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

тютюнопушене в автобус на фирма "Юнион ивкони", София

12:11 Oct 09, 2013

София, бул. Васил Левски 50, 0.04 Kms

Дон Домат

11:38 Oct 15, 2012

София, бул. Патриарх Евтимий 10, 0.05 Kms

Пушене на работното място, град София

13:38 May 06, 2015

град София, бул. Патриарх Евтимий 1, 0.05 Kms

Пушене на работното място, град София

13:44 May 06, 2015

град София, бул. Патриарх Евтимий 1, 0.05 Kms

Нарушаване на забраната за пушене в пицария "Дон Домат", София

06:59 Nov 11, 2013

София, Бул. Патриарх Евримий 10, 0.05 Kms