Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в заведение Боляри, град Русе

18:34 24.03.2016 град Русе, ул. Църковна независимост № 1

Описание
Пушене в заведението, няма хубава вентилация,под земята е и ще се издушим.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 25.03.2016 в 09:20:05 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в заведение Hooligans, град Русе

10:15 Sep 29, 2015

град Русе, ул. Райко Даскалов № 2, 0.07 Kms

В клуб OLD FASHION се пуши винаги

10:24 Nov 20, 2012

Русе, пирот 1, 0.09 Kms

Пушене в бар "Вега", град Русе

21:04 Apr 11, 2015

град Русе, ул. "Александровска" № 48, 0.1 Kms

Отново пушене в бар Вега, град Русе

08:10 Nov 18, 2015

град Русе, ул. Александровска № 48, 0.1 Kms