Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в сградата на четвърто районно, град Варна

13:26 07.09.2016 град Варна, ул. Искър № 22

Описание
Днес си подавах документи за лична карта в районното управление в кв. Аспарухово в гр. Варна и си плащах таксата. Зад гърба ми стоеше детето ми, което е на 5 години и наблюдаваше през отвореното гише на служба КОС препарирани животни. С ужас установих, че служителят в униформа пуши срещу детето ми. По-навътре на едно бюро стоеше друг униформен, който също пушеше. Помещението беше много задимено. Лицата, които съблюдават спазването на законите, спазват ли ги?

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 08.09.2016 в 22:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в кафе "Магма", град Варна (мобилен сигнал)

13:07 Jan 21, 2014

град Варна, кв. Аспарухово, ул. "Средец" № 31, 0.03 Kms

нарушаване на забраната във Варна

15:00 Dec 26, 2012

гр. Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30, 0.21 Kms

Пушене в "Бар Бакарди", град Варна

14:00 Jan 09, 2014

град Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30, 0.21 Kms

Пушене в заведение, град Варна

03:30 Jan 14, 2015

град Варна, кв. Аспарухово, ул. Св. Св. Кирил и Методий, 0.32 Kms

Тютюнопушене на детска площадка, град Варна

10:35 May 16, 2014

град Варна, Аспарухов парк, 0.66 Kms