Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в бирария Roger's, град Русе

09:30 07.10.2016 град Русе, ул. „Никола Палаузов“ № 5

Описание
На 7 Октомври около 21,30 в бирария Roger's се пушеше.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 10.10.2016 в 21:20:08 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2447 - Клуб "Мюзик Бокс", гр. Русе

13:08 Jan 29, 2013

Русе, бул. "Придунавски" 6Б, 0.03 Kms

През лятото пушенето е разрешено в Riverside Restaurant, град Русе

12:15 Sep 07, 2016

град Русе, ул. Батак № 3, 0.04 Kms

Пушене в заведение "Инкогнито", Русе, ул. "Велико Търново" №5

23:27 Nov 16, 2013

Русе, ул. "Велико Търново" №5, 0.05 Kms

сигнал за нарушение в Русе / клуб "Инкогнито"

21:30 Dec 14, 2013

Русе, ул. Велико Търново 5, 0.05 Kms

#2646 Нарушаване на забраната жлищен блок 112 в жк „Чародейка-Г-юг”, гр. Русе

11:18 Feb 06, 2013

гр. Русе,жк „Чародейка-Г-юг”, бл. 112, вх. А, 0.13 Kms