Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в кафе Форум, град Балчик (мобилен сигнал)

05:00 03.12.2016 град Балчик, ул. Христо Ботев № 19

Описание
име обект: Форум
вид обект: Кафе с сервиране на храна
град: Балчик
адрес: ул. Христо Ботев № 19
описание: Затворено пространство, задимено-разрешават на клиентите да пушат, въпреки молбата ни за маса за непушачи. Персоналът ни помоли да напуснем заведението.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Добрич на 20.12.2016 в 02:18:53 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в заведение

15:30 Dec 13, 2013

Балчик, ул. Христо Ботев 25, 0.01 Kms

Алкохол и цигари на "малолетни", град Балчик

23:18 Apr 22, 2017

град Балчик, ул. „Христо Ботев“ 21, 0.03 Kms

#3601З, заведение "ВИЕНА", град Балчик

08:05 Apr 02, 2013

ГР. БАЛЧИК, БАЗАР “ХЕЛИОС”, УЛ. “ПРИМОРСКА” 27, 0.43 Kms

Пушене в хотел "Мистрал", град Балчик

10:15 Apr 05, 2014

град Балчик, ул. "Приморска" № 8Б, 1.05 Kms