Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в ресторант Калофер, град Калофер (мобилен сигнал)

23:59 09.12.2016 град Калофер, ул. "9ти септември"

Описание
име обект: Лятна градина Калофер
вид обект: Ресторант
град: Калофер
адрес: ул. "9ти септември"
описание: Всеки имаше пепелник на масата, задимено заведение без вентилация.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 20.12.2016 в 02:18:54 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушаване на забраната за тютюнопушене в "Механата", град Калофер

21:30 Mar 20, 2015

град Калофер, ул. Девети септември, 0 Kms

Тютюнопушене на закрито в механа Калоферска къща, град Калофер

06:24 Mar 03, 2019

град Калофер, ул. 9-ти септември № 5, 0 Kms

Пушене в ресторант Бяла река, до град Калофер

08:32 Apr 13, 2019

до град Калофер, Главен път София-Бургас, 2.29 Kms

Пушене в кафенета в Карлово

08:45 Dec 30, 2013

област Пловдив, Карлово, ул. "Пл. 20 юли", кафе Dahad, 3.58 Kms

Тютюнопушене

10:50 Dec 08, 2012

бар Extreme, 6.59 Kms