Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене в заведение в Mixtape 5, град София

13:47 18.12.2016 град София, в подлеза на НДК под кръстовището на бул."България" и бул."Черни връх"

Описание
Заведението е Mixtape5 в подлеза на НДК под кръстовището на бул."България" и бул."Черни връх".

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.12.2016 в 02:18:57 часа.


Features
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

тотюнопушене

20:24 Dec 01, 2013

верила, 0.17 Kms

Пушене в заведение

12:03 Dec 24, 2013

София, ул. 6ти септември 55, 0.18 Kms

#2001 - пушене в заведенията

01:34 Jan 13, 2013

ъгъла на ул Цар Асен и ул. Верила на етаж -2, 0.18 Kms

Нарушение на забраната за тютюнопушене

19:00 Dec 14, 2012

Милин камък 14 Арабията, гр. София, 0.2 Kms

Пушене във Фънкитаун София

23:01 Nov 03, 2012

ул."Хан Аспарух" 37, 0.23 Kms