Изпратен

Тютюнопушене в заведение, град Карнобат

12:15 Mar 3 2017 град Карнобат, ул. Алекси Нейчев

Описание
Искам да уведомя контролиращите органи, че в Ananda Lounge Bar в град Карнобат се извършва нарушаване на закона за забрана тютюнопушене в затворено помещение и без включена вентилация.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 03.03.2017 в 14:20:06 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2190 - Пак се пуше .

13:51 Jan 18, 2013

гр.Карнобат, 0.31 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Спа хотел "Парк"

22:41 Dec 13, 2013

гр. Карнобат Спа хотел Парк, 0.38 Kms

тютюнопушене в Айтос

22:10 Dec 21, 2012

гр. Айтос, ул. "Александър Стамболийски4 № 3, в сградата на читалището, 14.12 Kms

тютюнопушене в Айтос

21:08 Dec 22, 2012

гр. Айтос, ул. "Христо Ботев", 14.12 Kms

пушене в механа "Старата къща"

21:42 Dec 22, 2012

гр. Айтос, ул. "Христо Ботев" № 4, 14.12 Kms