Изпратен

Пушене на цигари от служителите в сграда на МВР, град София

02:10 Mar 6 2017 град София, бул. Александър Малинов №1

Описание
На 06.03.17г. ми се наложи да ходя до столичното седмо районно управление, което се намира в жк. Младост на булевард Александър Малинов №1. Когато влязох в сградата на втория етаж, забелязах, че имаше служители, които се разхождаха с цигара в ръка, някои си пушеха в стаята на своето работно място. Направи ми впечатление, че по коридора имаше хвърлени фасове и миришеше на цигарен дим. Моя близка позната, също ходи до седмо районно управление преди около месец и тя също ми каза, че е видяла пепелници пълни с фасове в една стая.
Нормално ли е това в сграда на държавна институция да се пуши навсякъде? До кога ще продължава това безхаберие и то от служители на реда? Защо началниците на районното управление позволяват това? Надявам се да бъде извършена проверка, от която да има резултат.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 10.03.2017 в 10:20:03 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в заведение

13:00 Nov 19, 2013

София, ЖК "Младост" 1А бл. 502, 0.19 Kms

#4118 Нарушение на забраната за тютюнопушене в City Point, гр. София

08:24 Jun 29, 2013

София, бул. "Александър Малинов" № 23, Търговски център CITY POINT, етаж 1 (единственото кафене в сградата), 0.22 Kms

#4418 Нарушаване на забраната в пицария "Пицарин", гр. София

03:53 Oct 09, 2013

София, Младост IА, бл.505, 0.26 Kms

Нарушение на забраната

13:00 Dec 13, 2012

Emotion club София, 0.28 Kms

#3650, клуб "E-motion", гр. София, Масово пушене

11:30 Apr 06, 2013

гр. София, Младост 1, бул. Йерусалим 1, 0.29 Kms