Изпратен

Сигнал за пушене в заведение, град Варна

07:00 Mar 9 2017 град Варна, бул. „Владислав Варненчик“ 186

Описание
Системно в боулинга на Плейграунд Мол-Варна се пуши. Вчера вечерта отново бяхме свидетели на това. След като попитахме севитьорката защо позволяват да се пуши, тя ни отговори, че тя не е човека, който решава този въпрос. При това там се празнуват детски рожденни дни. Да, масите за деца се слагат в другото помещение, но те бягат и играят електронни игри и в двете помещения. Бяхме гости на детски рожден ден преди около 2-3 седмици и ситуацията беше същата.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 11.03.2017 в 10:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в МОЛ Варна

22:50 Dec 23, 2012

гр. Варна, бул. "Владислав Варненчик" № 186, 0 Kms

нарушаване на забраната във Варна

19:25 Dec 26, 2012

Варна, бул. "Владислав Варненчик"№ 186, 0 Kms

#2618, бар "Playground", гр. Варна (мобилен сигнал)

09:23 Feb 05, 2013

Варна 9009, Бул. Владислав Варненчик 186, 0 Kms

#2660 Нарушаване на забраната в кафе "Swap", гр. Варна

06:45 Feb 07, 2013

гр. Варна, бул. Владислав Варненчик 186, 0 Kms

#2743 Нарушаване на забраната в бар "Playground", гр. Варна

08:12 Feb 10, 2013

Варна, бул. Владислав Варненчик 186, /в Мол-а/, 0 Kms