Изпратен

Пушене по масите в механа Избата, град Търговище

08:21 Apr 15 2017 град Търговище, ул. Морава

Описание
Пушене по масите

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Търговище на 20.04.2017 в 09:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Неспазване на забраната за пушене

04:41 Dec 26, 2013

търговище, ул кап. Данаджиев, 0.17 Kms

#4313 - пушене в кафе "Poco Loco", гр. Търговище (мобилен сигнал)

07:30 Sep 29, 2013

Търговище, ул. Капитан Данаджиев 10, 0.2 Kms

Нарушение на забраната в ресторант "Касърова къща", град Търговище

07:43 Mar 03, 2015

град Търговище, ул. "П-к Карганов" № 2, 0.4 Kms

Пушене в ресторант механа "Къщата", град Търговище (мобилен сигнал)

09:32 Feb 28, 2015

град Търговище, ул. Г. С. Раковски № 32, 0.46 Kms

Пушене в механа Къщата, град Търговище (мобилен сигнал)

10:59 Oct 08, 2016

град Търговище, ул. Г. Раковски № 32, 0.46 Kms