Изпратен

Пушек в заведение на закрито в бар Кашмир, град Бургас

10:41 Apr 18 2017 град Бургас, бул. Ст. Стамболов № 90

Описание
Не стига, че пушенето е абсолютно безпрепятствено, а вече и на деца е позволено. Интересното е, че заведението има външно пространство обособено, уж като място за пушене, но вътре постоянно се пуши и е изключително задимено??!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 20.04.2017 в 09:20:05 часа.
допълнителна информация



Features
Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3711 Нарушаване на забраната в кафе "Веселина", гр. Бургас

07:48 Apr 11, 2013

Бургас, жк. Меден Рудник, бл. 52 вх. А, 4.91 Kms

нарушаване на забраната за пушене в ресторант "Грацията", Бургас

12:56 Oct 27, 2013

гр.Бургас ул.Въстаническа 22, 4.97 Kms

Нарушение на забраната за пушене

10:48 Dec 26, 2013

Бургас, к-с Меден рудник, ул. Въстаническа 22, 4.97 Kms