Изпратен

Пушене в заведение за хранене Славянски кът, град Враца

03:51 May 9 2017 град Враца, ул. Иванка Ботева № 3

Описание
Здравейте,
в заведение за хранене в град Враца, ул. Иванка Ботева N3 (заведението се казва Славянски кът) се пуши постоянно, дори безцеремонно от персонала.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Враца на 09.05.2017 в 22:20:03 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3733 Нарушаване на забраната в ресторант „Славянски кът" , гр. Враца

09:01 Apr 13, 2013

Враца, ул.”Иванка Ботева” № 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Винарна", град Враца

08:10 Jan 10, 2015

град Враца, бул. "Никола Войводов" №9/2, 0.08 Kms

Неспазване забраната за тютюнопушене на детски площадки

01:43 Oct 25, 2012

Враца, Могиланска могила, 0.09 Kms

#3300 - Пицерия "Наполи", гр.Враца

12:37 Mar 13, 2013

Враца, ул.Петропавловска 54, 0.13 Kms

#2741 Нарушаване на забраната в ресторант "Пинтата", гр. Враца

20:13 Feb 10, 2013

Враца, ул. „Софроний Врачански“ 17, 0.15 Kms