Изпратен

Нарушаване на забраната за тютюнопушене в Дон Домат, град София

10:41 May 9 2017 град София, ул. Велчо Атанасов 37

Описание
Пуши се в цялото заведение

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 17.05.2017 в 20:20:04 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3054, ресторант "Дон Домат", пушене

12:30 Feb 25, 2013

гр. София, ул. Велчо Атанасов 37 ( на ъгъла с ул. Каймакчалан), пицария Дон Домат, 0 Kms

Пушене в заведение за бързо хранене, град София

03:02 Dec 01, 2015

град София, ул. Марагидик № 48, 0.11 Kms

пушене в тото пункт-кафене

12:32 Dec 12, 2013

София, ул. Ген Хосе де Сан Мартин, 0.12 Kms

Пушене в заведение - пицария "Мистър Пица", град София

07:00 Apr 03, 2014

град София, бул. България 47 А, 0.24 Kms

Пушене в ресторант "Тортуга", град София

11:43 Jan 24, 2014

град София, кв. "Редута", ул. "Попова шапка" № 44, 0.26 Kms