Изпратен

Тютюнопуше в транспорт, град Търговище

06:51 May 10 2017 град Търговище

Описание
Здравейте, това е втория сигнал който подавам към вашата организация. Първият сигнал беше преди няколко години и ефектът от него беше положителен! Работя в гр. Търговище и всяка сутрин и вечер пътувам от гр. Разград. Работя в Тракия Глас България ЕАД (Пашабахче България). 50% от автобусните шофьори, които ни превозват ПУШАТ цигари по време на път. Близо 40 работници и служители затворени в автобус и шофьор, който през 5 мин. пали цигари... Автобусите които ни возят са на Union Ivkoni (но според мен са взети под наем).

След многократното подаване на сигнал от моя страна, за нарушение към диспечера и служителите на нашата фирма, отговарящи за транспорта - отговорът, който получих е да имам ТЪРПЕНИЕ... И така повече от един месец чакам решение по този проблем и търпя!

Моля за съдействие от ваша страна и решение на този всеобщ проблем. Сигналът ми да остане анонимен.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Търговище на 17.05.2017 в 20:20:05 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN -1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене на закрито - "Винарна"- гр. Разград

12:02 Dec 09, 2013

Разград, кв. Варош, ул. Г. Раковски 9, 0.71 Kms

Пушене в найлонови шатри

12:41 Dec 03, 2012

разград, кафене Айсберг, 1.08 Kms

Пушене във входа на жилищен блок, град Разград

11:53 Sep 13, 2017

град Разград, бул. България 23, вх. Б, 1.14 Kms

Пушене на работното място, град Разград

04:30 Sep 12, 2017

град Разград, ул. Марица 18, 1.15 Kms